Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 (nie)przyjaciele larsa eisenberga

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyPią Kwi 05, 2013 1:02 pm

- TAK dla pomysłów
- NIE dla co dla mnie


budowka

Alec Guillaume - nielubienie mocne, utyskiwanie na siebie na korytarzu, wspólne cierpienia po złapaniu na paleniu i wspólna zabawa swoimi mocami, co pokazało, że panowie razem mogą WSZYSTKO.

Leonie Bennet - coś w rodzaju przyjaźni; dziewczę rzadko kłamie, jest jelonkowe i miesza mocami, co może i Larsowi się za bardzo nie podoba, ale fakt faktem: Leo jest jedną z niewielu osób, które mogą do Eisenberga podejść bez obawy oplucia i kopnięcia w kostkę.

Laura Guillaume - przeciwieństwa się przyciągają, na krótką metę i prowokując wiele plotek i zdziwionych spojrzeń, ale jednak. dziwny związek, wybałuszone oczy najbogatszych tego świata i mimowolne wyniesienie Larsa gdzieś w okolice osoby rozpoznawalnej jako tako. ale bańka pękła i najdziwniejszy związek ever się rozpadł, pozostawiając niesmak i niechęć. bywa.

Mycroft Stark - ulubiony nauczyciel, obeznany z literaturą, mistrz gry w szachy i...właściwie ogólnie mistrz, ktoś, kto jest dla Larsa niejako wzorem (przynajmniej po części) i inspirującą postacią. czasem aż za bardzo.

Lisa Fouquet - szalenie inspiruje go jej moc, pragnie dowiedzieć się wszystkiego, co się kiedykolwiek stanie i przez to dziewczę się go trochę obawia. trudno, trzeba poznać swoją przyszłość!


Ostatnio zmieniony przez Lars Eisenberg dnia Nie Kwi 07, 2013 9:30 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyPią Kwi 05, 2013 1:49 pm

ej misia, wiesz, że jeszcze nigdy nie wyszedł nam hejt taki tró?
tylko że ja nie wiem czy sam fakt gburowatości mógłby aż tak Aleca zrazić. bardziej to by zaintrygował, i guess, ale nie wiem co Lars na to żeby się jakoś bratać, bo bff to też tu nie widzę (póki co) :C i chyba nie mam konkretnego pomysłu, ale widzę coś baaaaaaaardzo mocnego jeśli chodzi i o ich uzdolnienia, bo tugeder to byliby mieszanką rozwalającą system szkolnych pozorów Very Happy
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyPią Kwi 05, 2013 2:03 pm

mieszanka wybuchowa trochę, ALE: niech się lubią, o święty paradoksie, chociaż we wcześniejszych, szczenięcych latkach chamsko sobie docinali i w ogóle główni wzajemni hejterzy. a potem się coś stało (CO SIĘ STAŁO?) i jakoś...trzymają ze sobą. nie żadne bffy, tylko jakiś rodzaj dziwnej więzi. Lars jest ogarnięty i doskonale wie, że po skończeniu szkoły przydadzą mu się wtyki w WAŻNYCH instytucjach. do tego na bank wie, że Alec to jakieś książątko <3 i nie wiem, róbmy razem szalone rzeczy!
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyPią Kwi 05, 2013 2:10 pm

no mówię Ci, oni dwaj z tymi mocami są PRO <3
ale co się mogło stać, ze sie zakumplowali, hmmmmmm. może obydwaj znaleźli się w pewnym miejscu i czasie, gdy niekoniecznie powinni, jakaś koza, niesłuszny przypał, wspólne prace społeczne, ślinienie znaczków szkolnej korespondencji, przymusowe społeczne godziny tugeder i wyszło, że nie jest tak najgorzej i hejt jest trochę bezpodstawny?
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptySob Kwi 06, 2013 12:43 pm

dajmy niesłuszny przypał jakichś, niech złapią ich na fajeczce tak bardzo nieodpowiedniej dla dzieciarni i niech posadzą w kozie z jakąś Mary Sue albo Dickiem. i oczywiście sobotni poranek, cały boży dzień mieli siedzieć i nie wiem, skręcać długopisy, kociakowy Alec wariuje z nudów, odsunięty od książek Lars wariuje z nudów, Lars zaczyna wypytywać o coś Mary, jest ubaw, dołącza się Alec ze swoją mocą i Mary/Dick robi coś głupiego i jest fun. oczywiście intelektualny. i tak się jakoś zacieśniła znajomość ;>
a wcześniej mogli się nie lubić zbytnio, Lars był z jego siostrunią w związku, dziwiących wszystkich i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptySob Kwi 06, 2013 12:48 pm

hahaahah dobra <3
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptySob Kwi 06, 2013 2:21 pm

Ej przychodzę po pozytyw tak w sumie, bo nowa Leonie to może się uda, hm? Powiedz czy tak, najwyżej w jakich kategoriach to postaram się coś podrzucić Very Happy
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptySob Kwi 06, 2013 3:34 pm

Uważa, że lepiej będzie jeśli usłyszy najgorszą prawdę, niż najlepsze kłamstwo. Sama również wystrzega się kłamstwa

ej, Leonie, po raz pierwszy może nam wyjść hipsterski pozytyw Cool bo i książki lubi i nie jest zdemoralizowana i no kurczę, POZYTYW. zahaczający o przyjaźń bym nawet powiedziała Very Happy
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptySob Kwi 06, 2013 3:41 pm

Jestem w szoku, ale no super Cool
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyPon Kwi 08, 2013 7:49 pm

Przybyłam z pozytywem, ale nie takim cały czas. Kiedyś mogli się hejcić, a teraz nawet ze sobą dogadywać, albo na odwrót. Nie wiem czemu, ale oni muszą mieć jakąś bogatą przeszłość. Niekoniecznie miłosną...
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 7:41 am

lars jest prawie bidny, więc nie wiem jak to połączyć 8D

ale może wyjdźmy od tego, że kiedyś coś mu chciała zamieszać w głowie. i stąd te hejty. ale dokładnie o co cho, to musimy zrobić burzę mózgów Very Happy
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 8:28 am

W jakim sensie "zamieszała w głowie"? :3
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 8:56 am

w tym telekinetycznym ofc Very Happy coś mu mogła poprzestawiać ;>
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 9:45 am

Kurde, widzę, że lecimy w stronę dramatu :3
Hm... ale co ona mogła mu poprzestawiać?
Mam pomysł! Nie idealny, no ale nic innego nie przychodzi mi do głowy :'(
Kiedyś dawno temu Lei (co było kompletnie nie do przyjęcia) zaczął podobać się Lars i jakby przy nim zachowywała się tak no normalnie. Nie musiała nikomu udowadniać kim jest i po prostu dobrze się dogadywali. Teraz przechodzimy do części, w której nie wiem co mógłby czuć do niej Lars (wtedy), ale raczej jakiś pozytyw.
A Vazquez nie chcą zaszkodzić jego reputacji (no dobra, swojej po części też) (debilka) nie znalazła innego sposobu niż przestawienie mu w głowie, tak, aby zaczęli się nie lubić.
Coś w ten deseń... a co może być teraz - nie wiem :3
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 9:59 am

generalnie to podoba mi się idea loff ale nieco bym ją zmodyfikowała.

faktycznie Lei mógłby podobać się Lars, wiadomo, przeciwieństwa, mysterious boy i tak dalej. ale on by o tym wiedział - po prostu wyczuwałby w zachowaniu Lei jakiś fałsz (ach, ten wykrywacz kłamstw). i pewnie zachowywałby się mocno nieprzyjaźnie i chamsko i w końcu Lei by przeszło, a że jest królewną i odrobinę suczą (i think) mogłaby chcieć wymazać całą sytuację z Larsowej głowy. albo po prostu mu jakoś zaszkodzić. iii nie wiem Very Happy
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:01 am

No dobra, to przeszłość już mamy. Mniej więcej. Mogła po prostu chcieć to wymazać... A co teraz? Jakie mają relacje?
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:03 am

hm, ja bym widziała mimo wszystko, w spojrzeniu Larsa (!) jakąś formę pozytywu ;> bo przedtem miał ją po prostu za głupią idiotkę i totalnie jej nie rozumiał, ale kiedy poczuł skutki jej mocy (powiedzmy, że przekładanie eisenbergowskiego umysłu się jednak nie udało i wszystko pamięta) too...zaczął ją szanować. i jej moc też. co nie znaczy, że jej teraz odrobinę nie dogryza. raczej zaczął widzieć więcej niż tylko pustą powłoczkę Very Happy
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:05 am

O boże lof wielbię tę relację! Ale co do tego przestawiania: to chyba musiał trochę zapomnieć, bo inaczej nie wkurzyłby się na nią za ten cały ból, który wywołała swoją mocą?
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:07 am

Lars to masochista. na pewno umierał z bólu, ale...no, to go właśnie w Lei zaczęło ciekawić. gdyby mu tego nie zrobiła, po prostu nie zwracałby na nią teraz uwagi, a tak... no sytuacja ma się zupełnie inaczej Very Happy także szykuj się na irytowanie! i rozwinie się to nam na pewno w grze, zawsze tak wychodzi Very Happy
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:10 am

Aaaa, no to chyba że! Very Happy
To tylko dasz mi znać kiedy będziemy mogli zacząć grać?
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga EmptyWto Kwi 09, 2013 10:10 am

sure <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





(nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty
PisanieTemat: Re: (nie)przyjaciele larsa eisenberga   (nie)przyjaciele larsa eisenberga Empty

Powrót do góry Go down
 
(nie)przyjaciele larsa eisenberga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: