Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 i am jack's complete lack of suprise

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 9:46 am



Każdy czegoś potrzebuje, nie inaczej Jack. Panie proszą Panów, zapraszam jeśli się nie dygacie ;')
Coś wymyślimy, liczą się chęci.
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 3:34 pm

cześć potworku, wyjątkowo pan prosi pana. lubimy czarny kolor iii.... nie wiem, w co uderzamy? ; >
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 3:38 pm

Larsie (von Trierze) w co tylko chcesz. Preferujesz dziwny pozytyw, którego trudno u Harta doświadczyć, ale który zapewni Ci rozrywkę jakich mało kiedy zacznie Cie nawiedzać, czy intensywny, pieprzny negatyw, z fajerwerkami i wykręconymi kostkami?
Powrót do góry Go down
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 3:43 pm

to ja też bym coś fajnego chciała dla Sanki 8D
powiedz mi tylko czy chcesz jakiś pozytyw czy negatyw!
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 4:34 pm

no ej, ja właśnie nie wiem, co chcę bardziej, czy niespotykane połączenie trochę mrocznych duszyczek w dobrym tego słowa znaczeniu i zabawę w prawda-wyzwanie czy raczej plucie na siebie i krew na prześcieradle :CCC
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySob Maj 11, 2013 10:35 pm

Sanka, oscylowałbym gdzieś pomiędzy zaciekawieniem ze strony Jacka i silną potrzebą wymuszenia na jego ustach uśmiechu ze strony Sanny. Mogę zapewnić, po przeczytaniu Twojej karty, że Hart będzie obserwował jej altruistyczno-optymistyczne zapędy względem swojej osoby jak pięknie świergoczącego kanarka w klatce. Nie mogę wymyślić co z tego wyniknie, czy Sanna odniesie sukces czy raczej zimny ciężar Jacka ją przygniecie (do czego z pewnością będzie dążył) ale na pewno będzie interesująco. Jeśli odpowiada Ci taka opcja proponuję zostawić doprecyzowanie do pierwszej fabuły, gdzie zobaczymy jak nam pójdzie - jeśli nie odpowiada to z chęcią poznam Twój pomysł, mała ;')

Cytat :
Lars potrzebuje emocji, chorych pożywek, które zazwyczaj czerpie z książek, ale wiadomo, że lepiej przeżyć coś niż obejrzeć o tym film.
Myślę, Larsie, że właśnie sprecyzowałem nasze relacje ; > Jack idealnie nadaje się na złego wujaszka, który da Larsowi doznać wszystkiego tego intensywnego, na temat czego rozpisują się w książkach. Doznać po stokroć, do pierwszej krwi, płytkiego oddechu i utraty przytomności. Co Ty na to?
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 9:49 am

ej w sumie w sumie to świetnie pasuje <3 zgadzam się, niech Jack Larsowi urzeczywistnia najbardziej intensywne sytuacje z książek i filmów zdecydowanie nie-dla-dzieci. zapewne się nie odwdzięczy, ale będzie zachwycony, nawet, jeśli będzie bolało Cool
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 11:40 am

Wdzięczność to ostatnia rzecz na jakiej Jackowi będzie zależało. Gdyby sam nie widział w tym rozrywki to pewnie by tego nie robił ; >
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 5:50 pm

ja bym o coś prosiła słońce Smile
tylko nie próbuj mnie zjeść tym razem Very Happy
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 5:51 pm

Tym razem nie zjadam, zrobiłem postępy ;') czego byś chciała? hyhy
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 6:09 pm

a jest coś, czego ci na tym etapie brakuje?
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 6:16 pm

A mam taką jedną co poszukuje w szukajce. Tylko czy dasz rade? ; >
Powrót do góry Go down
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyNie Maj 12, 2013 8:50 pm

mi tam pasuje, najwyżej wszystko w fabule jeszcze wyjdzie :>
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyPon Maj 13, 2013 8:53 am

czy podołam? phi, no jasne Cool
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyPon Maj 13, 2013 9:49 am

bądzcie razem, Tamari jest nieśmiertelna, można ją kaleczyć na okrągło <3
Powrót do góry Go down
Jack Hart
Uczeń
LSD
Jack Hart


Skąd : GB, Brimingham
Liczba postów : 53
Join date : 10/05/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptyPon Maj 13, 2013 8:44 pm

Zaraz wysmaruję Ci pw.
Powrót do góry Go down
Sherri Rosier
Uczennica
Sherri Rosier


Skąd : Liverpool
Liczba postów : 9
Join date : 14/06/2013

i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise EmptySro Cze 19, 2013 8:29 pm

co dla Sherri? Dałabym skomplikowaną relację. Typu : Lubią sobie docinać, ale to nic poważnego xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





i am jack's complete lack of suprise Empty
PisanieTemat: Re: i am jack's complete lack of suprise   i am jack's complete lack of suprise Empty

Powrót do góry Go down
 
i am jack's complete lack of suprise
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: