Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 helołłł it's me ju lukin fooor?

Go down 
+3
Tamari de Vries
Sanna Flynn
Jakob Goetz
7 posters
AutorWiadomość
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyWto Kwi 16, 2013 7:56 pm

helołłł it's me ju lukin fooor?  Tumblr_m3aoc7unmC1r9gwxjo1_500
Powrót do góry Go down
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyWto Kwi 16, 2013 8:00 pm

w takim razie chcę coś fajnego z Sanką! Powiedz mi tylko w którą stronę mam rozkminiać 8D
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyWto Kwi 16, 2013 10:40 pm

dopiero teraz zobaczyłam *.* ślepa ja!
kurcze tylko tak paczę oni są kompletnie różni i serio nie mam pojęcia co tu ogarniać. Może coś w stylu, że Skakanka weźmie sobie za punkt honoru nie wiem.. trochę tak rozweselić go?? xd weeź coś wymyśl bo ja nie mam pojęcia xd
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 7:39 am

hm, i nie ma nic o czekoladzie w karcie 8D
która jest strasznie długa, także skoro moja nie jest pozwolę ci wymyślić jakąś relacje złotko :*
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:03 am

a zcemu miałoby być o czeko w karcieee? ;D
nie wiem co dla ciebie no! ;D
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:05 am

weź spadaj leniu Very Happy
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:07 am

JA JESTEM LEŃ? przeczytałam twoją kartę. chyba nawet z dwa razy, a ty ani razu mojej i kto tu leniem. ;d bardziej brak pomysłów, niż leń LENIU Very Happy
Powrót do góry Go down
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:10 am

to się ODLENIĘ jak wróce z FINANSÓW, PASI? Very Happy
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:11 am

ależ proszę cię bardzo Very Happy
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 3:08 pm

Ja jestem leniem, więc? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kaya Wescott
Uczennica
Kaya Wescott


Skąd : Londyn, Anglia
Liczba postów : 29
Join date : 15/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 3:20 pm

ty mnie wpisz leniu <3
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 7:30 pm

Leonku soł.. ;D bo ona to takaaa jak napisałaś do rany przyłóż i tym podobne. ;D noo..alee.. oni są kompletnie różnymi osobami. i do Kubunia cza mieć cierpliwość. mnóstwo cierpliwości...;D także nie wiem, czy ona chciałaby go uratować przed samym sobą, czy po prostu zarazić optymizmem...alee sądzę, że Goetz byłby tylko poirytowany. ;D acz każda irytacja ma kiedyś kres ;> więc leniu..dałam Ci diament, a ty zrób z niego brylant Very Happy


SPOKO LOKO MAJ TRABELMEJKER Very Happy
Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 7:34 pm

Wbiję tu Frejką i bezczelnie spytam, czy znalazłoby się tu coś ciekawego dla niej Very Happy.
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 7:42 pm

na pewno coś się znajdzie, pytaniem tylko jest CO ;D
soł tak czytam twój charakter o tej wycofanej dziewczynie, unikającej kontaktów międzyludzkich i bachh trafił swój na swego..ale potem czytam dalej, że jest delikatna, wrażliwa, miła etc..no to już tak nie do końca. ;D no i teraz nie wiem. ona buduje mur, przed takimi właśnie osobami jak Jakob.. i sama nie wiem co za relację dać. oO ;D może pomysł jakiś masz ;> ?
Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 8:12 pm

A już myślałam, że może wyręczysz mnie w myśleniu, a tu lipa, muszę ruszyć mózgiem. Ha! Dobra, coś mam.
Jakob może być jakże interesującym obiektem obserwacji Freji, która zwyczajnie jest zaciekawiona nietypowymi ludźmi. Dziewczyna może próbować go rozgryźć tak na odległość, a on może uważać ją za swoją stalkerkę, oczywiście mając świadomość tego, ze jest obserwowany od czasu do czasu. Niemniej jednak tak na dobrą sprawę posiadanie stalkera, a nawet miłej stalkerki wcale takie fajne nie jest, zatem jego może to niemiłosiernie irytować i któregoś razu może po prostu dojść do jakiejś konfrontacji.

Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptySro Kwi 17, 2013 9:38 pm

prajvet stalker zawsze dobre ;D mnie pasuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyCzw Kwi 18, 2013 11:57 am

No skoro tak, ale spoko, ona ma cierpliwość, to ona będzie jego prywatnym zbawicielem Cool
No, może się póki co złościć, ona i tak sobie nie odpuści, a potem ją pokochasz Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyCzw Kwi 18, 2013 12:42 pm

;D okej niech będzie ^^
Powrót do góry Go down
Kaya Wescott
Uczennica
Kaya Wescott


Skąd : Londyn, Anglia
Liczba postów : 29
Join date : 15/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyCzw Kwi 18, 2013 3:26 pm

co to za jakieś kochanie obce? ;c
Powrót do góry Go down
Jakob Goetz
Uczeń
Jakob Goetz


Skąd : Malmo
Liczba postów : 21
Join date : 14/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyCzw Kwi 18, 2013 9:18 pm

xd
Powrót do góry Go down
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyPią Kwi 19, 2013 1:08 pm

dobra mam chory pomysł:
mogą sobie pisać sms-y, ale nie mają kompletnego pojęcia z kim piszą. Tak jakoś się złożyło, że Sanka dla zabawy zostawiła swój numer telefonu na jakiejś ratce i go gdzieś tam podłożyła. No i Jakob mógłby sobie wsiąść ten numer i mogą sobie do dziś tak pisać i kiedyś w fabułce wypadałoby się spotkać.
A tak to mogą się mijać na korytarzu 8D
chyba, że masz jakiś inny fajniejszy pomysł hmmm? xd
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  EmptyPon Kwi 22, 2013 6:59 am

MIESZKAMY RAZEM - rzucamy się sobie do gardeł czy coś pozytywnego? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty
PisanieTemat: Re: helołłł it's me ju lukin fooor?    helołłł it's me ju lukin fooor?  Empty

Powrót do góry Go down
 
helołłł it's me ju lukin fooor?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: