Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Frejkowy kącik

Go down 
+3
Laura Guillaume
Alec Guillaume
Freja Sörensen
7 posters
AutorWiadomość
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 8:23 am


"Give me a reason to trust you
With my heart again
Promise me forever will not end.
"

Jakieś miejsce na pewno się tu znajdzie dla każdego Very Happy.


Ostatnio zmieniony przez Freja Sörensen dnia Sob Kwi 13, 2013 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 8:37 am

wiesz co ja chcę <3
Powrót do góry Go down
Laura Guillaume
Administrator
Uczennica
SUP
Laura Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 189
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 8:45 am

Podejrzewam, że Frejka Laury się może bać, ale mam pomysł jak to później zmienić <3
Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 8:52 am

Wiem <3 Czyli jak, poznają się dopiero, taa?

Laura - A to byłoby dobre ^^ I bardzo prawdopodobne, że Freja trzymałaby się od niej z daleka, bo zwyczajnie Laura by ją przerażała i przypominałaby jej osoby, które chętnie ją prześladowały w normalnej szkole Razz.
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 8:58 am

Wiesz co? Freja i Ree nie dogadałyby się może na sto pro, Frejka jest na to za grzeczna. Natomiast, podobnie jak Leonie dla Luny, Freja mogłaby być takim moralizatorem, trzecim sumieniem dziewczyny. Dodatkowo obie to artystki - gdyby postawić na bliższą, klołsli relację, Luna mogłaby pokazywać Freji (Frei?) swoje prace i odwrotnie, ale niekoniecznie, bo skoro Sörensen jest taka skryta i nieśmiała, to nie wiem, jak czułaby się w towarzystwie tak otwartej, szalonej, głośnej persony xD
Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 9:24 am

Ja bym tu widziała taką relację jeszcze może w trakcie rozwoju. Coś na zasadzie bardzo dobrych znajomych, powoli zmierzających w kierunku bardzo dziwnej przyjaźni. Dziewczyny bardzo czesto zupełnie nie mogłyby się porozumieć i że tak powiem, nawzajem próbowałyby się przeciągnąć na swoją stronę. Freja właśnie jak napisałaś mogłaby być takim moralizatorem, usiłującym hamować Lunaree w niektórych zachowaniach, zaś Lunaree mogłaby ciągle zachęcać Freję do tego, aby dziewczyna się nieco rozerwała, wyluzowała i przestała się martwić regułami i mogłaby dajmy na to czasem pakować ją w jakieś kłopoty. Bo Freja + kłopoty = totalny chaos.
Odnosząc się natomiast do pokazywania swoich prac, to mogłoby być tak, że Freja chętnie oglądałaby prace Ree, aczkolwiek miałaby pewne obiekcje względem pokazywania jej swoich. Czyli wyrywanie sobie jej rysunków mogłoby być bardzo prawdopodobne. Aczkolwiek być może w końcu Ree udałoby się Freję na to namówić.
Generalnie dziewczyny czasem miałyby siebie serdecznie dość, ale mimo wszystko ceniłyby swoje towarzystwo.
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 9:27 am

Cóż, pakowanie przyzwoitych koleżanek w kłopoty to dla Lunarki coś, czego nie lubi, ale zdarza jej się nadzwyczaj często. Myślę, że czasem Freja, zmęczona nadpobudliwością wręcz Luny, mogłaby jej zabrać trochę energii, żeby mieć spokój xD
Więc nic dodać, nic ująć Smile
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 9:29 am

cudna jest, mól książkowy, sokolica, do tego biedaczka prawieże - miejmy coś <3
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 9:32 am

No ja jestem za tym żeby sie poznali w jakieś żenującej sytuacji typu pierwsze szaleństwo Frejci z alkoholem co by sie skończyło obrzyganiem spodni Aleca, albo jakaś wywrotka na korytarzu z koniecznością przetransportowania dziewczęcia do skrzydła szpitalnego Very Happy
Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 10:00 am

Lars- ja bym tu widziała jakąś relację typu "nie gadamy ze sobą zbyt wiele, ale lubimy pomilczeć w swoim towarzystwie albo przesiadywać obok siebie w bibliotece i czytać książki." Żadne nie wdawałoby się w rozmowy na tematy prywatne, a przynajmniej na początku, więc mogłoby się wydawać, że Freja w ogóle nie kłamie (bo nie miałaby takiego powodu). Właściwie jak już by ze sobą rozmawiali najczęściej wdawaliby się w dyskusje na temat literatury, bądź własnych poglądów na świat. Nawet dobrze czuliby się w swoim towarzystwie prawdopodobnie dlatego, że mogłoby się im wydawać, iż kontrolują sytuację, bo wiedzieliby czego mogą się po sobie spodziewać. Oczywiście wszystko się to może jakoś w fabule fajnie rozwinąć.

Alec -ja byłabym za tym
Alec Guillaume napisał:
jakaś wywrotka na korytarzu z koniecznością przetransportowania dziewczęcia do skrzydła szpitalnego Very Happy
ale to
Alec Guillaume napisał:
pierwsze szaleństwo Frejci z alkoholem co by sie skończyło obrzyganiem spodni Aleca
też jest dobre i ja bym to zostawiła na później <3
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 10:01 am

Mi pasuje lof
Powrót do góry Go down
Mycroft Stark
Nauczyciel
Mycroft Stark


Age : 37
Skąd : Genewa
Liczba postów : 51
Join date : 04/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 11:12 am

Książki, komiksy, rysowanie i strach przed burzami? lof
Do tego imię takie samo, jak zacna mamuśka Mycrofta? lof
Oh, mój Stark i Twoja Sörensen są tak cholernie podobni, więc chciałbym tu jakiś pozyytyyw. Majkrosz chętnie przyjmie cię jako jedną z ulubionych uczennic, zaprosi na herbatkę, powymienia się komiksami i książkami i postrachuje (jak to mówi moja nauczycielka od angielskiego) przed burzami. I będzie ją bardzo lubił, oczywiście. On lubi wszystkich xD
Co ty na to ? < 3

Powrót do góry Go down
Freja Sörensen
Uczennica
Freja Sörensen


Age : 28
Liczba postów : 26
Join date : 12/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 11:26 am

<3 Jasne, że mi to pasuje Very Happy. Freja mogłaby go szalenie cenić nie tylko jako nauczyciela, ale także rozmówcę. O i że tak powiem oboje przez swoje moce mogą kogoś skrzywdzić, więc mogą nad tym biadolić, bo się w tej kwestii rozumieją. Kurde, Frejka na tę chwilę najbardziej pozytywną relację będzie miała z nauczycielem Very Happy.
Powrót do góry Go down
Mycroft Stark
Nauczyciel
Mycroft Stark


Age : 37
Skąd : Genewa
Liczba postów : 51
Join date : 04/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 11:28 am

lof lof lof
*le przerwa na niekontrolowany entuzjazm*
Zapisuję !
Powrót do góry Go down
Susette Kuettel
Uczennica
Susette Kuettel


Skąd : Einsiendeln
Liczba postów : 14
Join date : 09/04/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptySob Kwi 13, 2013 6:47 pm

Przez wzgląd na bycie współlokatorkami, chcę przychylną neutralność.
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik EmptyNie Kwi 14, 2013 1:43 pm

wszystko mi pasuje, co napisałaś <3 do tego niech będą razem gośćmi u Mycrofta, taka parka ulubieńców ukochanego profesora od literatury Cool i się rozwinie w fabułce, zawsze tak się to kręci!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Frejkowy kącik Empty
PisanieTemat: Re: Frejkowy kącik   Frejkowy kącik Empty

Powrót do góry Go down
 
Frejkowy kącik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: