Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jestem jajkiem, hau hau :3

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 4:22 pm

No dawać propozycje, dziubałki! :3

Pff... nie zrobię kategorii: lecimy alfabetycznie!

Alec Guillaume - a to wredna tępa dzida. Ładny początek, prawda? Oni się nie trawią. Księżniczkowata natura Léi i charakter Aleca nigdy nie będą potrafiły się dogadać. Gdy jedno z nich wychodzi i zauważy inne, to albo musi powstrzymywać się przed skoczeniem sobie do gardeł, albo zawraca i udaje, że nic się nie stało.

Lisa Fouquet - skomplikowane te relacje. Obie pani czasami sobie docinają, niby to obracając wszystko w żart. Ktoś mógłby pomyśleć, że się nie lubią i w sumie daleko nie trzeba szukać, bo chyba same dziewczyny nie są w stanie uwierzyć w to, że jeszcze się nie pozabijały. Myślę, że będzie z tego jakiś pozytywik, bo wystarczy lepiej się poznać :3


Ostatnio zmieniony przez Léa Vazquez dnia Pon Kwi 08, 2013 7:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 5:33 pm

my się hejcimy, bo Lea jest brzydka i królewska Very Happy
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 5:40 pm

a ja nie wiem, odrzuca mnie w niej to, że to kolejna pseudo księżniczka, samozwańcza królowa szkoły. KOLEJNA, a pewnie powstanie ich jeszcze sto.
Także no, gdyby nie to, mogłoby być coś lepszego. Jak masz pomysł to wal.
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 7:19 pm

No my się hejcimy na całego xD

Czy ja wiem? Na poprzednim charmsie nie było aż tak wielu księżniczek Very Happy A tu nie walnęłabym hejta. Nawet proponowałabym coś fajnego. Tylko idę jeszcze dokładniej obczaić kartę Lisy. Przecież obie są lisicami. A poza tym dziewczyna z kręgów takich jakich jest, wychowana jak jest i wgl., ciężko, żeby zachowywała się inaczej Very Happy
Ale tego tematu chyba nie ma sensu poruszać :*
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 7:28 pm

No, no, ale fakt, że są mnie zawsze odrzuca lol i Lisek ma to po autorce. Także wpadaj na coś i mów.
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 7:41 pm

Przeczytałam KP i wpadłam na pewien pomysł:
napisałaś tam, że nie lubi księżniczek (taaak, idzie nam coraz lepiej w tych relacjach xD) no i niech tak na początku będzie. Mogą delikatnie sobie docinać, ale obracać to w żart. A potem pomalutku pomalutku stworzą się jakieś pojebane, aczkolwiek pozytywne relacje. Np. jakiś nauczyciel przydzieli je razem do pary do zrobienia czegoś or somfin :3
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyPon Kwi 08, 2013 7:48 pm

niech i tak będzie ;3
Powrót do góry Go down
Susette Kuettel
Uczennica
Susette Kuettel


Skąd : Einsiendeln
Liczba postów : 14
Join date : 09/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptySob Kwi 13, 2013 7:00 pm

Hejta, hejta, królestwo za hejta!
Powrót do góry Go down
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 EmptyNie Kwi 14, 2013 5:31 pm

No spoko, hejta. A dokładniej? :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty
PisanieTemat: Re: Jestem jajkiem, hau hau :3   Jestem jajkiem, hau hau :3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jestem jajkiem, hau hau :3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: