Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 levinek przygarnie każdego

Go down 
+4
Lars Eisenberg
Alec Guillaume
Leonie Bennet
Levin Keller
8 posters
AutorWiadomość
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:00 pm

levinek przygarnie każdego 40245314 levinek przygarnie każdego 87729381 levinek przygarnie każdego 58184348
KARTA Cool

***
Levin Keller na temat...
Kaiser Keller: "No ludzie, co ja mogę powiedzieć o swoim bracie bliźniaku? W sumie się do niego nie przyznaję, na ile tylko to możliwe, a poza tym... spoko ziomek."

Leonie Bennet: "(śmiech) No tak, Leonie. To słodkie dziecko. Taka mała, pozytywna, zawsze potrafi poprawić mi humor. Dobrze mi jest w jej towarzystwie, mogę się poczuć jak dziecko. I na dodatek jest taka niewinna. Szok, że ktoś taki mógł się jeszcze zachować."

Alec Guillaume: "On? To popieprzony debil, codziennie muszę się z nim użerać. Najlepiej się z nim wiksuje. Kocham go jak drugiego brata. Tfu, żeby mi to przez gardło przeszło! I pamiętajcie, najlepsze są spontany."

Lars Eisenberg: "Muszę przyznać, że rozmowy z Larsem niejeden raz doprowadziły mnie do jako takiej równowagi psychicznej. W sumie to dość dziwny człowiek. Taki inny niż ja. I wie za dużo... Nic jednak na to nie poradzę, przynajmniej swobodnie mogę mu się wygadać."

Lisa Fouquet: "To jest dość skomplikowane. Była jedną z moich najlepszych przyjaciółek. Przecież znałem ją od zawsze. Nie chcę, żeby widziała we mnie złego człowieka, więc jej unikam. Ale ostatnim, czego bym chciał, to żeby była zraniona."

Mycroft Stark: "To nauczyciel przecież... Strasznie mnie irytuje, wszystko jest dla niego takie optymistyczne. I chyba nie przejmuje się moim nastawieniem. Ale literaturę lubię szczególnie, fajny przedmiot."

Laura Guillaume: "Zawsze lubiłem z nią grać. Dzięki niej fortepian był całkiem znośny, a ona z gitarą tworzyła taki idealny kontrast. I znam ją od dosyć dawna. Ale mam jej za złe, że używała na mnie swojej mocy. To jest nie fair, tak nie powinno być. Nie potrafiła uszanować mojej prywatności. I teraz się nie lubimy, chociaż kiedyś... Hm. Nie chcę o tym mówić."

Hasper Knörzer: "No tak, mieszka ze mną w jednym pokoju. Spoko kumpel, można z nim chlać, ćpać i w sumie podziela moje 'zainteresowania'. Tylko ma coś do Lisy i przyjaźni się z Laurą, to wydaje mi się trochę dziwne, ale wcale nie przeszkadza mi w zadawaniu się z nim."

Hannah Schrödinger: "O, ta Sokolica często pomagała mi z matmą czy chemią jak miałem zaległości. Fajna dziewczyna, nawet zaoferowałem jej pomoc w pisaniu wypracowań."

Matt Hämäläinen: "On jest strasznie nadpobudliwy, koleś wkurza się o byle co. Dobrze, że nie jestem jego wrogiem. Raczej wolę go ugodowo uspokajać i idziemy dalej melanżować. Lubie z nim pić i w ogóle, luźno, nic nie muszę mówić, a i tak jest dobrze."

Tamari de Vries: "Fajna z niej laska, szkoda, że mnie nie lubi. Jest zbyt drażliwa w sumie, ale jara, a to jest plus. Chciałbym kiedyś coś z nią, bo czemu nie."

Lunaree Everdeen: "Byłem z nią kiedyś. Całkiem pozytywna jest i ładna, lubię z nią spędzać czas nawet po zerwaniu. Głupotą był ten związek, ale byliśmy dzieciakami, a teraz się z tego śmiejemy."

Sanna Flynn: "Tak pozytywna osoba, że czasami aż irytuje, ale mimo tego jest spoko. Często mi pomagała i nie wiem dlaczego, ale tego do końca nie wykorzystuję. Chyba za bardzo ją lubię."


Ostatnio zmieniony przez Levin Keller dnia Czw Maj 02, 2013 9:27 am, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:00 pm

Jak obiecałam. CO DLA MNIE? 8D
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:31 pm

Wiem! Od zawsze znali się z widzenia, no bo to samo bractwo, szacun i te sprawy. Kiedyś na jakiejś imprezie zaczęli przypadkowo gadać, ona mu opowiedziała zmyśloną historię swojego życia, całkiem spoko spoko. Nawet podała fałszywe imię i nazwisko! Niedługo potem jakoś wyszło na jaw w jakimś stopniu, że to co mu mówiła jest nieprawdą, no i tam jakoś Levin zaczął sobie ironizować i nie mógł się powstrzymać od komentarzy na jej temat, a ona broniąc swojego honoru i czci odpyskowywała i takie tam. Nie wiem jak ich obecna relacja mogłaby wyglądać, ale od Levina na pewno byłoby coś w stylu - Leonie jest intrygującą dziewczyną i lubię tę szelmę.
Można to jakoś rozwinąć i ogólnie pisz, co sądzisz 8D
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:38 pm

No i super, a teraz? Matko nie wiem, zagramy i się zobaczy, co? 8D
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:40 pm

chodź ciepniemy takich fajnych bffów. jak spontan lot helikopterem na wiksę do Wiednia albo innej Moskwy to zawsze we dwóch i w ogóle są dla siebie niemili bo się kochają jak to przystało na kolegów od pierwszej klasy hahahah
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:48 pm

dobra 8D

bff też mi pasuje, więc DEAL Cool
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:51 pm

adoptuj mnie <3
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 12:55 pm

ok loff
mam cię dobrze traktować?
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 1:08 pm

dobra, research zrobiony, więc
- obie mamusie zginęły w wypadku, chociaż mamusia Larsa wcześniej i jakoś Eisenberg się tym nie przejął
- Levin wiksuje, ćpa i wszystko a Lars jest raczej ponad tym
- Levi przebojowy, Lars nie
itepe itepe, czyli raczej przeciwieństwa.

ale chcę coś EMOCJONUJĄCEGO. HA
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 1:25 pm

a on jest hetero, no kurczę 8D
i generalnie przeciwieństwa się przyciągają, więc węszę coś mocnego! właściwie dzięki mocy Larsa mogli się zbliżyć, bo Levin skrzętnie ukrywa fakt zabójstwa swojej matki - jak on to sam określa. może dowiedziałby się o tym jakoś przypadkowo i gdy Levin zdał sobie sprawę, że on WIE - jak zdał, to nie wiem - to unikał go przez iks czasu tak po dziecinnemu, a później coś mogłoby się stać, że zmienił do niego nastawienie; może na granicy wytrzymałości szukał wsparcia psychicznego, czy go dostał czy nie dostał do nieważne, ale coś czuję, że Levin z Larsem lubiłby rozmowy prowadzić <3
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 1:45 pm

no ten sam rocznik, mogli właśnie za młodu próbować się nawet zaprzyjaźnić, wiesz, jak Ron i Harry 8D ale wtedy wyszła ta akcja z tym, że Lars właściwie wszystko wie, ogarnął tą przypadkową śmierć mamusi i Keller faktycznie mógł się wystraszyć i jakoś odsunąć. a że Lars nie ma w zwyczaju za ludźmi biegać, to jakoś ich szczenięca znajomość się rozpadła. ale niech od jakiegoś czasu ze sobą rozmawiają, Lars może być dla imprezowego Levina czymś w rodzaju księdza 8D wiesz, po babraniu się w jakichś narko, laskach i problemach może pogadać na poważniejszy temat.

i jak zwykle reszta wyjdzie w PRANIU <3
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPią Kwi 05, 2013 1:52 pm

dokładnie, taki umoralniacz i czyściciel 8D
loff
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 06, 2013 3:02 pm

EJ, EJ, zmień mi opis <333333333333
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 06, 2013 3:31 pm

no pewnie <33 ty też mnie wpisz! 8D
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 06, 2013 3:40 pm

Okej, jak się zmobilizuje to cię ładnie wpiszę <3
Powrót do góry Go down
Laura Guillaume
Administrator
Uczennica
SUP
Laura Guillaume


Age : 29
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 189
Join date : 03/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 06, 2013 4:01 pm

Wpiiiiiiiiiiiiiiisz :C
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 06, 2013 4:38 pm

juuuż <3
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Léa Vazquez
Uczennica
SUP
Léa Vazquez


Skąd : Palma de Mallorca
Liczba postów : 28
Join date : 06/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyPon Kwi 08, 2013 8:25 pm

Dobra, Levi! Widzę, że masz pomysły: wal coś dla mnie :3
Powrót do góry Go down
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySob Kwi 13, 2013 9:51 am

levinek przygarnie każdego Tumblr_m87hejtddi1rckuolo1_400
mamy fociałkę z grubego melo, więc coś by się przydało ;____;
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyNie Kwi 14, 2013 12:08 pm

Lea, myślę, że mogliby się lepiej poznać poprzez Liska, gdyż one w tym samym pokoju są, a chłopa pewnie do Lisy przychodził nie raz i pewnie natykał się na Leę. A więc, mogło być tak, że zawsze chłopak zaczepiał atrakcyjną dziewczynę iiii nie wiem, czy mogło między nimi do czegoś dojść czy nie? albo czy mogłoby? ;>

Sanka! właśnie widzę, spoko zdjęcie <3 tylko że ona nie pije, nie pali; załóżmy, że go tam ogarniała 8D skoro mu te palce pcha to mu pewnie kazała zwrócić, żeby się lepiej poczuł <3
no a tak na serio to mogli się poznać w jakiejś bibliotece, gdzie Sanna zachowywała się dość głośno, a Levin pojawił się tam w przypływie chwilowej chęci do nauki albo żeby zgromadzić materiały na poprawkowe wypracowania czy coś w ten deseń. no i jakoś tak ją zaczepił, zgadali się, ona mu pomogła raz, drugi raz; zauważył, że be problemu może ją wykorzystywać, ale tak ją polubił, że tego nie robi iiii... hm, z taką pozytywną osobą nie widzę nic innego jak pozytyw. tylko nie wiem w co ugryźć dokładniej. wiem, że czasami mógłby go irytować przesadny entuzjazm Sanki, bo on tak nie potrafi i go to denerwuje
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyNie Kwi 14, 2013 12:59 pm

Huehueh mi pasuje <3 pewnie udaloby mi się coś wykminic dalej, ale czy chcesz jakieś super dramki, czy dajemy im czystą przyjaźń z nutka irytacji ze strony kellera?

Sokreks za brak polskich znaków pisze z telefonu Sad
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyNie Kwi 21, 2013 12:12 pm

hmmm... chyba dramek mi wystarczy, niechże będzie przyjaźń z irytacją Very Happy
ewentualnie kiedyś można coś pokombinować, co ty na to?
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Sanna Flynn
Uczennica
Sanna Flynn


Age : 27
Skąd : NYC
Liczba postów : 89
Join date : 12/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySro Maj 01, 2013 3:31 pm

okok w takim razie przyjaźń z irytacją 8D
Powrót do góry Go down
Kaiser Keller
Uczeń
LSD
Kaiser Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 74
Join date : 21/04/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptySro Maj 01, 2013 4:09 pm

WPISZ UKOCHANEGO BRACISZKA lof
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego EmptyCzw Maj 02, 2013 9:27 am

noo lof
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Sponsored content





levinek przygarnie każdego Empty
PisanieTemat: Re: levinek przygarnie każdego   levinek przygarnie każdego Empty

Powrót do góry Go down
 
levinek przygarnie każdego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: