Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ree gryzie tylko czasami! <3

Go down 
+3
Mycroft Stark
Leonie Bennet
Lunaree Everdeen
7 posters
AutorWiadomość
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:17 pm

Let's go, come on!
Możemy razem rzygać tęczą.

rzygam tęczą rzygam tęczą rzygam tęczą


--- you are my drug ---
czyli że miłość, chyba. ktoś wyjątkowy.
    XXX - opis


--- you can accompany me in cry, in laughter, in all my life ---
czyli że przyjaciele, najlepsi, tacy tró.
    MATT HÄMÄLÄINEN - damsko-męska przyjaźń, taka jakich mało. Wspólne picie, palenie i przeklinanie łączy ludzi.
    ALEC GUILLAUME - ej no pro, wybuchowy duecik tworzymy. Z nami na pokładzie ta szkoła już długo nie postoi. Iskrzy, ale nie płonie, ot, nic poważnego - niepoważna-seriusli przyjaźń.
    SANNA FLYNN - bff foewa. A sztuka, kochana Sasanko, nie taka zła, jak ją malują. ;3


--- i know you, i like you ---
czyli że koledzy, znajomi, osoby lubiane, ogólnie relacje ani neutralne, ani negatywne, ani BARDZO pozytywne, lecz po prostu... pozytywne, no.
    MYCROFT STARK - chyba najlepszy nauczyciel literatury, jaki istnieje!
    LEONIE BENNET - dobra duszyczka, która mnie nawraca.
    HEATHER LEUTZINGER - koleżanko z pokoju, droga umilaczko nudnych chwil, Ty jesteś jak zdrowie!


--- we can have fun together ---
czyli że ci znajomi, z którymi odpały są spoko, można się napić i poprosić o fajkę. nic bardzo osobistego.
    XXX - opis


--- let it be our secret ---
czyli że ludzie, z którymi Ree łączy coś więcej niż koleżeństwo, ale mniej niż związek. tak, i panowie, i panie.
    XXX - opis


--- you are not too important for me ---
czyli że ludzie znani z widzenia albo z którymi Ree jest na "cześć" i "ładna pogoda"
    XXX - opis


--- let's talk about our common hobby ---
czyli że ludzie z podobnymi zainteresowaniami co Luna, z którymi... rozmawia tylko na ten temat.
    XXX - opis


--- you are nothing for me ---
czyli że nielubiani, ot co.
    XXX - opis


--- i'll keep trying to kill you for the rest of my life ---
czyli że wrogowie, śmiertelni. zagrożeni zgonem.
    XXX - opis


--- complicated ---
relacje, które są zbyt skomplikowane, by gdziekolwiek je wpasować.
    ROBIN CROCK - jesteśmy tak różne i tak podobne, jak tylko możemy być.
    LEVIN KELLER - eks - o dziwo lub też nie o dziwo: pozytywny. Wciąż uczy mnie grać na gitarze i ogląda ze mną bajki, jeej!


Ostatnio zmieniony przez Lunaree Everdeen dnia Nie Kwi 14, 2013 12:20 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:24 pm

Nie wiem czy przyjmujesz bez pomysłu 8D
Pewnie by nie polubiła Leonie, bo to takie dziecko straszne, więc chcesz ją hejcić? Very Happy
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:28 pm

Bez pomysłu czy z pomysłem, przyjmę wszystkich i wszystko, ale jasna sprawa, że najchętniej z propozycjami, ale powiem Ci tak - czytałam Twoją kartę jeszcze zanim napisałam swoją i wcale mi się nie wydaje, by Ree nie lubiła Leo. Na pewno by się nie przyjaźniły, ale Everdeen nie darzyłaby ją szczególną niechęcią, właśnie dlatego, że Leonie jest dość dziecinna i kochana. I mogłyby razem pooglądać bajki, a Leo stwierdziłaby, że wypadałoby troszkę nawrócić Ree. No chyba, że wolisz, aby Leonie była hejtowana. xD Wszystko da się załatwić 8D
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:30 pm

Nie, lubię nawracać ludzi Cool
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:32 pm

No to fajnie! Btw, chciałam wziąć Beth na mordkę, ale, o dziwo, została wykorzystana przez Ciebie : o Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, że chciałam wziąć ją na wizerunek a tu bum, nie ma! xD Ale to taka tam dygresja...
Powrót do góry Go down
Mycroft Stark
Nauczyciel
Mycroft Stark


Age : 37
Skąd : Genewa
Liczba postów : 51
Join date : 04/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:34 pm

Ja tego, coś fajnego bym chciał, bo Lunaree to taka interesująca postać, ale pomysłów brak.
Bardzo będziesz za ten brak gryźć ? < 3
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 29
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:38 pm

To co, że off top w relacjach można. Beth jest mało znana dość, zdziwiłabym się, gdybym w sumie spotkała się z tym, że jest zajęta <3. Miałam ją już raz i mam do niej taki straszny sentyment Very Happy
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:47 pm

Nie ma mowy! Ja nikogo nie zjadam za brak pomysłów, no chyba że jestem bardzo zła, wtedy owszem xD Zaraz coś pomyślimy...
Ogólnie Mycroft jest świetnym facetem! Skoro naucza o literaturze powszechnej, to MUSI lubić chodzącą na jego zajęcia, oczytaną Lunaree, która wcale nie jest tępakiem i nie olewa szkoły. Teoretycznie zawsze taka na luzie, ale na lekcjach potrafi zaskoczyć. Tak samo na literaturze, gdy wdaje się w kilkunastominutowe dyskusje o najbardziej interesujących fragmentach w książkach. Mogłaby tutaj zaistnieć troszkę bliższa relacja między Starkiem a Ree, bardziej pozytywne i poufałe "nauczyciel-uczeń". Coś takiego, że gdy rozmawiają i zawzięcie się kłócą, w ich oczach widać błysk koleżeńskiej zażyłości, a gdy przypadkiem się spotkają, nigdy nie braknie im tematów do rozmów, bo nie ograniczają się tylko do zakresu lekcji i skąd wytrzasnąć pomoce do napisania zadanej pracy na temat dzieł Szekspira (przykładowo xD). Luna może skrycie się denerwować, że Mycroft jest taki wysoki i zawsze patrzy na nią z góry (ach, to jej naturalne 1,60m

Ano, Beth jest bardzo fajna Very Happy Ja na początku przygody z pbfami brałam tylko znane postaci, bo... po prostu innych nie znałam xD ale teraz zaczynam poznawać różne mordki <3
Powrót do góry Go down
Mycroft Stark
Nauczyciel
Mycroft Stark


Age : 37
Skąd : Genewa
Liczba postów : 51
Join date : 04/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:52 pm

Ojej, ojej, to takie świetne *.*
Totalnie zapisuję < 3
(Tak baj de łej, twoje imię jest zajebiście zajebiste lof )
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 5:56 pm

Fajnie, też zapiszę za chwilę, ja sobie wymyślę jakiś wzór ;_;
< 33
tak bajdełej, Twoje też :3
Powrót do góry Go down
Mycroft Stark
Nauczyciel
Mycroft Stark


Age : 37
Skąd : Genewa
Liczba postów : 51
Join date : 04/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:00 pm

Nie ma sprawy, ja coś nie coś napisałem xD
Moje jest takie szerlokowe *.*
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:03 pm

[leofftop]świetnie brzmi, zdecydowanie. Very Happy [/leofftop]
właśnie się zabrałam za artystyczne układanie wzoru, więc zaraz też coś wyskrobię xD
Powrót do góry Go down
Robin Crock
Uczennica
Robin Crock


Skąd : Londyn
Liczba postów : 19
Join date : 09/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:11 pm

ja chcę rzygać tęczą o ile będą z niej nietoperki wypadać
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:19 pm

[SCHULLER *-*]

Mogą i nietoperki wypadać, nie ma sprawy. Wydaje mi się, że Robin może swoją osobą intrygować Ree, przy tym są obie uzdolnione artystycznie. Tylko że Ree jest bardzo żywa i nie potrafi smęcić, jak to świat jest beznadziejny i może się czasem przy Robin denerwować, że ona taka zamyślona i jeszcze bardziej nieogarnięta od niej samej, mogły się nawet nieraz poprztykać, bo jak obie mają cięte języki, to to jest nieuniknione. Jednak lubić się mogą - Ree to biedny dzieciak, który w żadnej chwili swego życia nie chciał być szczególnie "popularny" i nie wpychał się tam, gdzie go nie chcieli. O i wyszło mi takie niewiadomoco.
Powrót do góry Go down
Robin Crock
Uczennica
Robin Crock


Skąd : Londyn
Liczba postów : 19
Join date : 09/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:23 pm

[DA SCHULLER]


może być, będą przeciwnymi obozami, biegunami, jak wschód i zachód, południe i północ, jak dwa sąsiadujące siedzenia na koniku (huśtawce czy jak tam to się nazywało), woda i ogień, woda i olej taaak to będzie ciekawa znajomość
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:29 pm

Zdecydowanie bardzo ciekawa. Smile
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:34 pm

chcę coś z Lunarką ;> do wyboru do koloru! róbmy brainstorm Cool pozytyw czy negatyw widzisz?
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 6:35 pm

Miałam pisać u Ciebie! < 3 Ogólnie z Larsem widział mi się pozytyw Cool
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyCzw Kwi 11, 2013 9:16 pm

Luna jest świetna <3
wiesz co? mogłabym im dać nawet byłą parę; no bo Ree taka szalona, zabawowa, otwarta, przez co mogłaby zainteresować Levina, z którym jakoś bliżej poznali się na imprezie; później jeszcze on mógł ją uczyć gry na gitarze (MOŻEMOŻEMOŻE? *-*), on mógłby ją przekonać, że pozory mylą (bo ona by z początku mogła twierdzić, że jest burżujem, który nie widzi nic poza czubkiem swojego nosa). iiii może bez większego zaangażowania (czy chcesz? ale jeśli eksy to nie chcę negatywu z taką wariatką - pozytywnie 8D), czyli mogliby teraz po prostu rozmawiać, palić fajki, wcinać niezdrowe żarcie i oglądać animowane filmy. a jak się skończyło to nie wiem :d
co myślisz?
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Tamari de Vries
Uczennica
Tamari de Vries


Age : 28
Skąd : AMSTERDAM
Liczba postów : 91
Join date : 04/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptyPią Kwi 12, 2013 9:48 am

W sumie nie wiem. Ja osobiście osób takich jak Lunaree nie lubie, ale Tamari... ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 28
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptySob Kwi 13, 2013 6:59 am

a niech Lars będzie jedyną osobą, którą potrafi Lunę rozgryźć. ona często kłamie i mówi jakieś chamskie rzeczy, on te kłamstwa od razu prześwietla i zna prawdę. z początku mogli się nie znosić, ale z biegiem czasu ich stosunki coraz lepiej się układają...może nie przyjacielsko, ale idzie w tę stronę ;>
Powrót do góry Go down
Lunaree Everdeen
Uczennica
Lunaree Everdeen


Age : 27
Skąd : Monachium, DE
Liczba postów : 49
Join date : 10/04/2013

Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 EmptySob Kwi 13, 2013 8:48 am

Levin też jest fajny! No i dodatkowo Mattałkę Hiciałkę, więc... <3 Mi to odpowiada, pozytywne eksy, ale czy tylko, czy też polecieć w jakichś przyjaciół, którzy stwierdzają, że mogą być niezłym teamem, ale niekoniecznie parą. To można teoretycznie rozwinąć już w fabule! :3 I motyw z uczeniem Luny gry na gitarze przez Levina jest super, bo jest jak zacząć grę Very Happy

Tamari - jak nie wiadomo, co dać, to się rozkręca w fabule 8D może postawmy na ustalony neutral - bo Lunaree ostentacyjnie unika bogatej dzieciarni, więc nawet jeśli parę razy zamieniły jakieś zdawkowe uwagi, to pewnie ani jedna, ani druga nie pamiętają, o co cho - Tamari na haju, a Ree podpita. Można walnąć jakąś grę i się okaże Very Happy

Lars - Ree mogła go nie znosić właśnie za to, że i tak wie, kiedy nasza mała aktoreczka kłamie. Z czasem mogłaby nawet doceniać to, że przy nim nie musi udawać, bo on i tak zna prawdę. Więc spoko - na dobrej drodze do przyjacielskich stosunków, na razie - lepsi znajomi. ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty
PisanieTemat: Re: Ree gryzie tylko czasami! <3   Ree gryzie tylko czasami! <3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ree gryzie tylko czasami! <3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hania nie gryzie!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: