Elite School in Switzerland


 
IndeksRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 BRACTWA

Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry
Admin
avatar

Liczba postów : 104
Join date : 02/03/2013

PisanieTemat: BRACTWA   Sob Mar 02, 2013 8:48 pm

  Naukę uczniowie rozpoczynają w wieku dwunastu lat i przez pierwsze dwa lata zajęcia prowadzone są wspólnie, w grupach utworzonych losowo. Pod koniec drugiego roku nauki przeprowadzane są testy osobowościowe, na podstawie których uczniowie przydzielani są do bractw. Informowani o tymże podziale są listownie, a pierwszego dnia ich trzeciego roku szkolnego przywódcy bractw poznają ich ze specyfiką oraz przyszłymi współlokatorami w akademikach.


L I S Y

Zdecydowani i urodzeni tradycjonaliści pochodzący z rodzin, które zazwyczaj wspomagają finansowo szkołę niebotycznie wysokimi datkami. Cechują się sprytem, zarozumialstwem, pewnością siebie i sporą inteligencją, skrupulatnie przekształcaną na korzyść osobistą. Bije od nich specyficzny chłód i wyższość, swoimi wyfryzowanymi głowami sięgają niebios, nie patrząc pod eleganckie, nieskalane brudem, buciki.
Arystokraci z wybornymi manierami, dumni i nieustępliwi. Doskonali manipulatorzy, niewahający się nadmiernie wykorzystać drugiego człowieka dla własnego dobra. Doskonale grający swoją rolę egoiści, udający sympatię do współbraci, by udało się osiągnąć kolejny złoty cel.
Za(d)ufani (w) sobie i nieprzewidywalni.
Kolor bractwa: Złoto
Przywódca: Levin Keller
Opiekun:


P U M Y

Typowi sportowcy, podtrzymujący szkolnego ducha walki. Wytrwałość to ich drugie imię. Zawsze pełni nieposkromionej, rozhulanej energii i niespożytych sił witalnych. Żywiołowo, wspólnymi siłami i z uporem będą dążyć do obranego celu aż osiągną zwycięstwo. Nie obchodzą ich drogi na skróty, podstępy i machlojki – uznają tylko honorową rywalizację. Są przy tym pogodni i skorzy do żartów, nie interesuje ich statut społeczny i stan majątkowy rodziców. Nudzą się w typowym dla stowarzyszeń, sztywnym towarzystwie z elitarnych kręgów.
Szczerzy i prawi. Młodzi buntownicy z naturą wojowników. Podążają własną ścieżką, nie można im niczego narzucić ani do niczego przekonać. Wbrew pozorom – bardzo silnie związani ze swoim bractwem.
Kolor bractwa: Czerń
Przywódca:
Opiekun:


J E L E N I E


Ociekające naturalnym urokiem dzieci kwiatów. Cechują się swobodą, spokojem i zapatrzeniem w każdy rodzaj piękna. Przywiązują wielką uwagę do przyrody: brzydzą się krzywdzeniem natury, zaciekle bronią jej praw. Jelenie to najczęściej wrażliwi artyści, zajmujący się szeroko pojętą „sztuką”: od tradycyjnego malowania pejzaży poprzez grafikę komputerową na drzeworytach skończywszy.
Dobry humor jest u nich na porządku dziennym, wskazana również nuta szaleństwa i niechlujstwa ( ten „artystyczny” nieład). O dziwo, pomimo niesystematyczności i niechęci do podporządkowania się (normom wszelakim: moralnym, szkolnym, społecznym) większość ich przedsięwzięć kończy się sukcesem. Cudowni szczęściarze, spadający zawsze na cztery łapy.
Nie interesuje ich bycie na szkolnym świeczniku, ale i tak często się tam znajdują, przez swoją otwartość, bezkompromisowość i słabość do ekologicznych używek. Czasami melancholijni, czasami rozpiera ich energia: najbardziej niejednoznaczne bractwo, pełne sprzeczności, a zarazem wsparcia dla każdego człowieka.
Kolor bractwa: Zieleń
Przywódca: William Ferrum
Opiekun:


S O K O Ł Y

Szaleni geniusze, dzieci z cudownymi genami, przyszli naukowcy i zdobywcy Nobli i Pulitzerów. Skryci w sobie, broniący swoich przemyśleń i własnej pracy, często odznaczający się skłonnością do dziwacznych zachowań. Zachowują wielki dystans do wszystkiego, co dzieje się wokół nich, jednak są aż do przesady odpowiedzialni, może nawet trochę nadopiekuńczy i sztywni. Myślą logicznie, sprytem przewyższają najbardziej szczwane Lisy, jednak niekiedy nie potrafią tego wykorzystać, skupieni na praktycznej stronie życia, w której nie ma miejsca na plotki i kłamstwa.
Trudno ich rozszyfrować lubią się kryć pod maską niedostępnych, ale naturę potrafią mieć zupełnie sprzeczną. Wierni tylko swoim przekonaniom, zdecydowanie niezależni. Indywidualiści; bractwo najmniej zżyte. Zbiorowość wokół tych samych wartości, jednak bez prawie żadnych więzów.
Często uważa się ich za dziwaków albo osoby totalnie pochłonięte przez naukę. Są niezwykle bystrzy, wolą obserwować niż grać pierwsze skrzypce.
Kolor bractwa: Fiolet
Przywódca:
Opiekun:
ZAPISY KANDYDATUR NA PRZYWÓDCÓW BRACTW OTWARTE!
WZÓR PODANIA:
Kod:
[list][b]Imię i nazwisko kandydata/tki:[/b]
[b]Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać Przywódcą swojego bractwa?[/b]
i tutaj piękna argumentacja ociekająca wręcz erudycją[/list]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
avatar

Age : 23
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

PisanieTemat: Re: BRACTWA   Sob Kwi 06, 2013 1:40 pm

  Imię i nazwisko kandydata: Levin Noah Keller
  Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać Przywódcą swojego bractwa?
  To jest bardzo trafne pytanie! A odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Levin jest osobą niewątpliwie pasującą na to stanowisko z racji porządku, jaki sobą reprezentuje. Posiada odpowiednie cechy charakteru, które pomogłyby mu w odpowiednim opiekowaniu się całym bractwem. Przede wszystkim jest odpowiedzialny, dzięki czemu sprawia wrażenie dość dojrzałego. Zawsze przedstawia konkrety i lubi jasne sytuacje. Jest ambitny i jeśli za coś się zabierze, robi to do końca. Dzięki niezwykłemu darowi przekonywania bardzo dużo udaje mu się załatwić. Co się z tym wiąże, jest bardzo komunikatywny i nawet czasami sprawia wrażenie sympatycznego, więc nie ma potrzeby się go bać. Niewątpliwym jest fakt, że pod jego przywództwem nie dałoby się nudzić.


Gratulacje, panie Przywódco! <3

_________________
telefon | szafa


Do me a favour, break my nose!
Do me a favour, tell me to go away!
Do me a favour, stop asking questions!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://instagram.com/magicmistle
William Ferrum
Przywódca Jeleni
Uczeń
avatar

Liczba postów : 14
Join date : 24/04/2013

PisanieTemat: Re: BRACTWA   Wto Kwi 30, 2013 9:34 am

  Imię i nazwisko kandydata/tki: William Ferrum
  Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać Przywódcą swojego bractwa?
  Dlaczego William? Hmm...Cóż...Will z pewnością jest odpowiedzialny, trzeźwo myślący i konsekwentny. To na pewno. Umie co nieco organizować, ludzie zazwyczaj słuchają go. Nie jest typem człowieka, który zostawia coś nie dokończone, więc choćby świat się walił, to chłopak postara się doprowadzić to do końca. Poza tym jako jeleń kocha przyrodę, naturalne używki, a do tego łącząc to z odpowiedzialnością i umiejętnością zorganizowania czegokolwiek sprawia, że może się nadawać na przywódcę bractwa.~administracja gratuluje! witaj Przywódco Jelonków : )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Deacon Slawn
Uczeń
avatar

Liczba postów : 16
Join date : 14/05/2013

PisanieTemat: Re: BRACTWA   Sro Maj 15, 2013 12:37 pm

Kod:
  Imię i nazwisko kandydata/tki: Deacon Slawn
  Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać Przywódcą swojego bractwa? Cóż, Deacon może jest osobą strasznie pewną siebie, jednakże ponad wszystko ceni sobie rywalizację i dążenie do wyznaczonego celu, toteż gdy coś chce osiągnąć to nie poddaje się i właśnie do tego dąży aż owy cel osiągnie. Sądzę, że dałby radę doprowadzić Pumy do zwycięstwa, a także zmobilizować przede wszystkim do działania. Jest otwarty na propozycję swoich pumek, jednakże nie reaguje na innych. To że jest uparty, lubi dominować i przewodzić to nadaje się właśnie na tą funkcję. No i ostatnie, jest sportowcem , który całe swoje życie poświęca ćwiczeniom i walce o wygraną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: BRACTWA   

Powrót do góry Go down
 
BRACTWA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: O R G A N I Z A C Y J N I E :: FABUŁA-
Skocz do: