Elite School in Switzerland
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Elite School in Switzerland


 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 przepowiem ja Ci przyszłość...

Go down 
+4
Leonie Bennet
Lars Eisenberg
Alec Guillaume
Lisa Fouquet
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:08 pm

Nie gryzę, ale będę całować za jakieś zarysy chociaż relacji, albo pomysły. Nie obrażam się za 'co dla mnie', jeśli przy tym napiszecie, czy wolicie pozytyw czy nie.
Także zapraszam robaczki.

POSZUKIWANIA


Ostatnio zmieniony przez Lisa Fouquet dnia Nie Kwi 07, 2013 2:26 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 28
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:21 pm

wiem co chcę, bądź moim eksem! Alec to ze związkami jest na bakier, ale w okolicach czwartej, może nawet końcówki trzeciej klasy mogli się z Lisą spiknąć, pobyć trochę ze sobą, mogła być nawet jego pierwszą Very Happy tylko, że Alec to wiecznie na przypale, a Fouquet to taka panienka, że niekoniecznie jej się to mogło podobać i to się mogło posypać, że teraz jest nieciekawie :C
ale nie wykluczam żadnych uczuć!
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 27
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:22 pm

i Alec mi ukradł pomysł ;_; pomyślmy coś razem, Lisku!
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 28
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:24 pm

Myślę, że pozytywnie.
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:27 pm

znaczy, ona to tam też na przypale i w ogóle, ale mogła nie być w takim stopniu zaawansowana w tym jak Alec i w końcu się pokłócili o jakąś bzdurę. Taką całkowitą, bezsensu i w ogóle. Kilka ostrych słów i do widzenia, papa. Za bardzo nie gadali ze sobą, bardziej na siebie warczeli. No i nie mieli kontaktu aż do końca V klasy, gdzie mogli zamienić w końcu kilka mądrych, nie wiele znaczących dla ich relacji słów, ale jednak ! pro koksy. A teraz? Musimy pomyśleć, czy to dało im coś do myślenia, że jest szansa? Czy może dalej będą się gryźć, ale już mniej.

Larsie mój Ty, a pozytywnie, czy negatywnie bijesz?

Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 27
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:31 pm

dajmy skomplikowane pozytywy. niech on będzie totalnie i śmiertelnie zafascynowany jej mocą, oczywiście nie będzie się chciał do tego przyznać, ale będzie próbował do niej dotrzeć (swoimi aspergerowskimi sposobami) i czegoś się o swoim życiu dowiedzieć. jak Liska na to zareaguje, to nie wiem Very Happy
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:40 pm

Leoś, chcę Cię. Możemy nawet uciec z kołdrą i poduszkami na drugi koniec kraju <3 bff mi w sumie pasuje ! no i Kejt, lubimy <3

Larsik. w ogóle Marcela lubimy też !
I w sumie, okej, ona by go zbywała, mówiła 'ej człowieku, nie umiem na zawołanie, bom nie wróżka'. Będzie uciekać od niego, gdy tylko sobie ubzdura, że znowu spróbuje wyciągnąć z niej informacje, aż w końcu na żarty kiedyś mu powie jakąś zmyśloną przepowiednie i się chłopak załamie. A tak to chyba.. dobrzy znajomi? czy coś więcej?
Powrót do góry Go down
Leonie Bennet
Uczennica
Leonie Bennet


Age : 28
Liczba postów : 53
Join date : 03/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:41 pm

No właśnie przychodziłam po bff I love you
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:42 pm

no ja wiem, bo sb widziałam <3 dlatego się zgodziłam, ziomalku.
Powrót do góry Go down
Lars Eisenberg
Administrator
Uczeń
Lars Eisenberg


Age : 27
Skąd : Lucerna
Liczba postów : 205
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:44 pm

ona by go zbywała, on by się nie poddawał, nawet mógłby ją wystraszyć, wpitalając się do jej pokoju wieczorem i czekając aż wróci z zajęć. bo martwi się swoja przyszłością BARDZO <3 a czy wyjdą znajomi czy nie, to zobaczmy DALEJ, jak popiszemy ; >
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 4:45 pm

okej, poczuje się molestowana przez niego i w końcu dostanie patelnią. <3
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 28
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 7:17 pm

ja bym zrobiła tak, że teraz jest tak średnio przyjemnie i z mindfuckiem, bo żadne z nich nie ogarnia tego czego chce +Alec ma koszmarny syndrom spierdalania do Nibylandii jak coś robi się dziwne, poważne i trudne :C
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 7:20 pm

ona lubi latać do Narnii, soł, mogą się spotkać w połowie drogi ;> ona oczywiście z patelnią, bo co jak co, ale przed Larsem bronić się dodatkowo trzeba.
Hm.. no dobra, myślę, że mogłoby to bardziej wyjść w rozgrywce, jak to tam się będą traktować głąby.
Powrót do góry Go down
Alec Guillaume
Administrator
Uczeń
Alec Guillaume


Age : 28
Skąd : Luksemburg
Liczba postów : 249
Join date : 03/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyPią Kwi 05, 2013 7:25 pm

zawsze wychodzi w praniu, ale ważne że jest zarys <3
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 5:50 am

Liska i jej wygląd *-*
na dodatek ma korzenie francuskie, to dokładnie tak samo jak Levin, tylko on z jednej strony. co nie zmienia faktu, że znać się mogli wcześniej, i to dość dobrze <3 w końcu ich matki w podobnej branży się obracały Cool
myślę, że swego czasu, jeszcze za dzieciaków, mogli wyjeżdżać razem na wakacje! np. rodzice Lisy nie mieli dla niej czasu i tak wychodziło, że ona jeździła razem z zaprzyjaźnioną rodziną Kellerów. no i się zaprzyjaźnili, bo czemu nie, a gdy mieli iść do tej samej szkoły to już wgl euforia (przynajmniej ze strony Levka). później Liska przepowiedziała dość pobieżnie śmierć matki Levina (8D), przez co on trochę się przestraszył, ale zapomniał. co się okazało, stało się to szybciej niż przypuszczał. po tym wszystkim nie miał odwagi iść do niej, wypłakać się porządnie i zaznać wsparcia; bał się krytyki, nie chciał nikomu wyznać, że jest winny. no i może Liska do tej pory nie wiedzieć, może też bezskutecznie kiedyś chciała dobijać się do niego, bo się o niego martwiła, a teraz, jak trochę odpuściła (albo nie?) to powłoka może zacząć pękać, ale powoli, powoli.
co ty na to? ;>

jeja, rano mam weny Cool
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 7:56 am

No dobra. Może nawet się w nim długo kochała. Bo ta ich przyjaźń była dla niej wszystkim. Spędzali naprawdę dużo czasu i nie mogła sobie wyobrazić, że kiedyś od niej odejdzie. Potem czuła się winna, że jej przepowiednia wszystko zepsuła. No i gdy się odsunęli od siebie to stwierdziła, że nie ma szans na bycie z nim i złamał jej serduszko. No to starała się już nie naciskać. Nie drążyć. No i wtedy on się ocknął, że brakuje mu blond czupryny w jego otoczeniu.
Ale.. idziemy w przyjaźń czy cooooooooooś więcej ?;>>> * taka cicha nadzieja *
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 10:23 am

dokładnie tak! <3 a on zupełnie nie zdawał sobie sprawy, że Liska może go kochać, no bo przecież taki dziecinny i gapowaty był bardzo, jeśli chodzi o te sprawy. zero wyczucia, pfy, facet.
no i ostatnio zauważył jej brak i można nawet iść w coś więcej, ale w strasznie skomplikowanej wersji, bo jego blokady i te sprawy; a reszta wyjdzie podczas grania loff
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 10:25 am

Ona go odblokuje ;> albo zgwałci w jakimś schowku i tyle będzie. :3
Ale dobra, w skomplikowanej wersji dążymy do czegoś więcej, a jak się jakiś chłop zakręci to Leviś będzie zazdrośnikiem, że mu kradną Liska. o.
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 10:30 am

jestem ciekawa zazdrości w jego wykonaniu 8D
Lisek i Lew <3
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 10:31 am

Na pewno potrafi! Nie jest aż taką ciapą chyba:C
oo, LEW POWINIEN WALCZYĆ O SWOJE (czyli Liska ) :>
to pięknie. czekam z utęsknieniem na jakąś rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
Levin Keller
Przywódca Lisów
Uczeń
Levin Keller


Age : 29
Skąd : Lozanna
Liczba postów : 143
Join date : 20/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptySob Kwi 06, 2013 10:35 am

no pewnie, że potrafi, ale jeszcze nie wiem jak ;>
w jakimś wolnym czasie jestem chętna na dramę Cool
Powrót do góry Go down
http://instagram.com/magicmistle
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyNie Kwi 07, 2013 2:27 pm

Wpiszę w najbliższym czasie!

Powrót do góry Go down
Heather Leutzinger
Uczennica
Heather Leutzinger


Age : 28
Skąd : Delémont, Szwajcaria
Liczba postów : 90
Join date : 05/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyNie Kwi 07, 2013 4:06 pm

jakem rzekła - celuję w negatyw.
powiedzmy że Heder widzi tylko tą skorupę i manipulanctwo, zakłamanie i w ogóle oblicze nieludzkie. czyli hejt Cool
Powrót do góry Go down
Lisa Fouquet
Uczennica
Lisa Fouquet


Skąd : Lyon, Francja
Liczba postów : 140
Join date : 05/04/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyNie Kwi 07, 2013 4:10 pm

No fajnie, ale ona taka nie jest xD Ani zakłamana, ani nieludzka. To, że czasem manipuluje, albo że w ogóle posiada taki dar, bo nie każdy umie ludźmi manipulować, to inna sprawa. Ale nie jest taka zła, jak niektóre tutaj osoby, soł. Jest ogólnie destrukcyjna, fakt, ale jest oddaną przyjaciółką i raczej nie można jej wkopywać do worka. A skoro H. taka dobra, to nie powinna patrzeć po okładce ;p
ale skoro chcesz nienawiść, to raczej Lisa nie będzie zwracać na to uwagi, będzie się tylko dziwiła, że ludzie wolą kogoś nienawidzić, nie znając go. :3
Powrót do góry Go down
Heather Leutzinger
Uczennica
Heather Leutzinger


Age : 28
Skąd : Delémont, Szwajcaria
Liczba postów : 90
Join date : 05/03/2013

przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... EmptyNie Kwi 07, 2013 4:44 pm

haha no dobra ej ja wierzę że ona taka nie jest ale mówię "heder widzi TYLKO tą skorupę(...)"
jak nie chcesz negatywu to mów jaką masz ajdiję - wszystko można wziąć pod uwagę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





przepowiem ja Ci przyszłość... Empty
PisanieTemat: Re: przepowiem ja Ci przyszłość...   przepowiem ja Ci przyszłość... Empty

Powrót do góry Go down
 
przepowiem ja Ci przyszłość...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elite School in Switzerland :: T W Ó R C Z O :: RELACJE-
Skocz do: